HİZMETLERİMİZ

Egece Medya Prodüksiyon

Sunduğumuz hizmetler oldukça geniş bir alana yayılsa da, çıkış noktaları ve temelleri şu şekildedir;

Konser alanları, festival hizmetleri, miting çalışmaları, kongre hizmetleri, defile hizmetleri, tiyatro hizmetleri, fuar hizmetleri, düğün organizasyonları, açılışlar, okul geceleri, reklam hizmetleri, tanıtım filmi hizmetleri, animasyon filmi hizmetleri, organizasyon çekimleri, ka band ve proje bazlı profesyonel hizmetlerle sağlanan çözüm ortaklığı. Amacımız, görsel ve işitsel olan hemen hemen bütün projelerde kolektif çözümler yaratmaktır. Deneyimli kadromuz ve güçlü referanslarımız bu konuda sizler için de önemli bir nokta oluşturacaktır.Özellikle çekimleriniz ille ilgili gerekli ar-ge desteğini de sizlere sağlamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Yapacağınız etkinlikler ile ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Ön keşif çalışması ile sizin için en uygun bütçeyi hazırlıyor, sorunsuz bir şekilde organizasyonlarınızın gerçekleşmesi için üstün gayret sarf ediyoruz.

Referanslar

Sunduğumuz hizmetler, sağladığımız projeler ve kolektif desteklerimizle birlikte ön plana çıkan çalışmalardan bazılarını sizin için listeledik.