HAKKIMIZDA

Egece Medya Prodüksiyon

Medya alanında geçirdiği 15 yıllık süreç içerisinde oldukça büyük deneyimler kazanmış ve geniş referanslarla hizmetlerini sürdürmüştür. Çözüm ortaklığı sunması konusunda kendini sürekli yenileyen firmamız, Egece Medya Prodüksiyon markasıyla yoluna devam etmekte, kaliteli hizmet anlayışını sorunsuz çözümle birleştirmektedir. Ka-band aracıyla birlikte etkinlikler, konserler, festivaller, televizyon programları, yarışmalar ve daha pek çok medya alanında sunum ve yapım süreçlerinde gerekli hizmeti sunmaktayız. Başarıyla sonuçlandırdığımız projeler, bu konudaki uzmanlık alanımızın en net göstergesi olmaktadır.

Misyonumuz

Medya sektöründe gerekli olan kalitenin sürekliliğidir. Günceli yakalamak ve teknolojiye en yatkın şekilde mesleki yeterlilikte olmak büyük bir alt yapı çalışmasıdır. Bizim de misyonumuz mesleğinde uzmanlık, kişisel yeterlilik, ekip çalışması, kreatif düşünceler, kolektif hizmet anlayışı ve bunlarla birlikte ilerleyen bir yetenek kapasitesi oluşturmaktır. Memnuniyet konusunda müşterilerimizle doğrudan iletişimde olmak, bütün ihtiyaçlara çözüm üretmek ve anlık konularda kriz çözümü sağlamaktır. Memnuniyetimizi sürdürmek için kendimizi sürekli geliştirmek, en büyük misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Gelişen son teknolojiyi kullanarak medyanın hemen hemen her teknik alanında hizmet sunmak ve bu hizmetlerle yoğun bir çözüm odağı sağlamak, bununla birlikte ön plana çıkarılan şovların ve medya işlerinin bütün gerekliliklerini yerine getirerek profesyonel hizmetlerle anılan, çözüm odaklı bir marka olmak.